Nykiel_discordia_3.jpg
Nykiel_discordia_1.jpg
Nykiel_discordia_4.jpg
Nykiel_discordia_5.jpg

TOTAL TOUR 2017

26.10 – WARSZAWA / STODOLA (bilety: www.eventim.pl/natalianykieltour)

27.10 – GDANSK / TEATR SZEKSPIROWSKI (bilety: www.eventim.pl/natalianykielgdansk)

15.11 – WROCLAW / A2 (bilety: www.eventim.pl/natalianykielwroclaw)

15.12 – TORUN / CKK JORDANKI (bilety: www.eventim.pl/natalianykieltorun)

12.01.2018 – POZNAN / MTP2 (bilety: www.eventim.pl/natalianykielpoznan)

SUMMER TOUR 2017

22.04 – WARSZAWA / AGRYKOLA / ORLEN WARSAW GAMES

19.05 – LESZNO / STADION IM. ALFREDA SMOCZYKA

20.05 – LUBLIN / KOZIENALIA

24.05 – SIEDLCE / JUWENALIA

28.05 – DĄBROWA GÓRNICZA / PARK HALLERA

2.06 – ZIELONA GÓRA / JUWENALIA

3.06 – WARSZAWA / ORANGE WARSAW FESTIVAL

6.06 – GLIWICE / RED BULL TOUR BUS

7.06 – CZĘSTOCHOWA / RED BULL TOUR BUS

10.06 – NOWA SARZYNA

13.06 – RZESZÓW / RED BULL TOUR BUS

14.06 – RADOM / RED BULL TOUR BUS

17.06 – OŁAWA

18.06 – SŁUPSK / RED BULL TOUR BUS

19.06 – BYDGOSZCZ / RED BULL TOUR BUS

21.06 – OLSZTYN / RED BULL TOUR BUS

24.06 – BOCHNIA

8.07 – EŁK

28.07 – ŁÓDŹ

5.08 – WŁADYSŁAWOWO

6.08 – SZCZECIN / TALL SHIPS RACES 2017 / TVP2

19.08 – SOPOT / TOP OF THE TOP FESTIVAL TVN

25.08 – JAWOR / RYNEK

26.08 – GORZÓW WIELKOPOLSKI

27.08 – LUBLIN / RADAWIEC

2.09 – KIELCE / MASSCODE FESTIVAL

16.09 – TYCHY

17.09 – SKIERNIEWICE

 

ERROR TOUR 2016

11.03 – WARSZAWA / STODOŁA

16.03 – LES SYBELLES (FRANCE) / SNOW SHOW MUSIC FEST

25.03 – SOSNOWIEC / REMEDIUM

31.03 – ŁÓDŹ / WYTWÓRNIA

8.04 – SZCZECIN / GREY (bilety: www.abilet.pl)

22.04 – WARSZAWA / THE VIEW (bilety: www.biletomat.pl)

23.04 – WROCŁAW / ANIMA (bilety: www.klubanima.pl)

30.04 – CZĘSTOCHOWA / RURA (bilety: www.bilety.ruraclub.com)

2.05 – MALBORK / MAJÓWKA

6.05 – RYBNIK / JUWENALIA

7.05 – GDAŃSK / B90 (bilety: www.ticketpro.pl)

8.05 – LUBLIN / JUWENALIA

12.05 – BYDGOSZCZ / ESTRADA

19.05 – KATOWICE / JUWENALIA

20.05 – OLSZTYN / KORTOWIADA

21.05 – COLOGNE / TELEKOM ELECTRONIC BEATS FESTIVAL

11.06 – KIELCE / BOHOMASS LAB

17.06 – WARSZAWA / H&M KROLESTWO

18.06 – DĘBICA / GOODFEST

24.06 – RZESZOW / EUROPEJSKI STADION KULTURY

26.06 – KATOWICE / SILESIA TUNES FESTIVAL

2.07 – MRAGOWO / AMFITEATR

29.07 – PLOCK / AUDIORIVER FESTIVAL

6.08 – WROCLAW / MĘSKIE GRANIE

19.08 – KRAKOW / LIVE FESTIVAL

20.08 – WARSZAWA / MĘSKIE GRANIE

27.08 – KĘTRZYN / AMFITEATR

28.08 – RYBNIK / WATER & MUSIC FESTIVAL

3.09 – WARSZAWA / PL. DEFILAD

16.09 – BIALYSTOK / STUDIO F

17.09 – TARNOW / GRUPA AZOTY TONE FESTIVAL

7.10 – WARSZAWA / GALA FRENCH TOUCH

22.10 – SZCZECIN / ARENA AZOTY

31.12 – WARSZAWA / PL. DEFILAD